«Залізничнетеплоенерго» може припинити своє існування

«Залізничнетеплоенерго» може припинити своє існування
Об’єднання двох теплоенерго у Львові дозволить економити щомісяця 30 млн грн

«Залізничнетеплоенерго» може припинити своє існування: у мерії розглядають питання приєднання цього ЛКП до «Львівтеплоенерго».

Кажуть, це дозволить економити 30 млн грн щомісяця завдяки зменшенню споживання електроенергії, газу та покращенню логістичних процесів роботи.

До слова, розгляд відповідної ухвали перенесли на наступне засідання сесії міської ради.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 173
 
Читайте також
Доля "хрущовок" у Львові: термін експлуатації помешкань добіг кінця (відео) Доля "хрущовок" у Львові: термін експлуатації помешкань добіг кінця (відео)
Є три сценарії, які передбачають реконструкцію післявоєнної забудови: модернізація без відселення мешканців, реконструкція з відселенням та знесення будинку.
Актори повертаються на сцену: театри Львова підготували декілька прем'єрних вистав (відео) Актори повертаються на сцену: театри Львова підготували декілька прем'єрних вистав (відео)
Оновлені афіші, насичені сюжетні лінії та вічні сенси – львівські театри після чергового посиленого карантину відчиняють свої двері для відвідувачів.
На Львівщині затримали чоловіка, який організовував нелегальну переправу громадян Південно-Східної Азії (фото) На Львівщині затримали чоловіка, який організовував нелегальну переправу громадян Південно-Східної Азії (фото)
Житель Житомирщини займався нелегальною переправою громадян з Південно-Східної Азії через державний кордон на Львівщині.
Loading...
Load next