На Львівщині не розминулися вантажівка та мотоцикл

На Львівщині не розминулися вантажівка та мотоцикл
Внаслідок ДТП на Львівщині до лікарні з численними травмами доставили мотоцикліста, який на дорозі не розминувся з вантажівкою

На Львівщині не розминулися вантажівка та мотоцикл. Внаслідок цієї ДТП водія двоколісного доставили до лікарні з численними травмами. З цього приводу вже відкрито кримінальне провадження. Винуватцю аварії загрожує до 3-х років обмеження волі. Слідчі дії тривають.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Масштабна ДТП на Львівщині: постраждала пасажирка однієї з машин Масштабна ДТП на Львівщині: постраждала пасажирка однієї з машин
Водій «Фольксвагену» в’їхав у легковик, що спричинило зіткнення ще 2-х автівок. Внаслідок події постраждала пасажирка однієї з машин.
П’яний водій вчинив ДТП із трагічними наслідками П’яний водій вчинив ДТП із трагічними наслідками
Правоохоронці встановили, що водій був у стані алкосп’яніння. Внаслідок ДТП загинув пасажир легковика
Loading...