ВПЕРШЕ на Заході України особливий водій отримав права

ВПЕРШЕ на Заході України особливий водій отримав права
Вперше в Західній Україні особливий водій отримав права. Інструктори в захваті від свого слухача

Іронія долі: Валерій все життя мріяв їздити за кермом, але його ноги припинили рости ще в дитинстві. Тож шансів витиснути зчеплення та натиснути на газ, у чоловіка просто не було. Єдиний вихід – придбати автомобіль на ручному керуванні, але ж як отримати права? В рідному Херсоні такої можливості інвалідам не надають.

Надія водити машину у Валерія з’явилася лише в 41 рік. Тікаючи від війни, чоловік опинився на заході Україні. Тут і дізнався, що у Львові є спеціальна автошкола для таких самих людей з вадами, як і він.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Трагічна ДТП на Львівщині: у поліції уточнили, що загинули троє (відео) Трагічна ДТП на Львівщині: у поліції уточнили, що загинули троє (відео)
Вантажівка врізалась у бетонну електроопору, а опісля – в одноповерховий продуктовий магазин, від удару частина будівлі обвалилася.
У Львові обмежать рух на перехресті проспекту Чорновола та вулиці Під Дубом У Львові обмежать рух на перехресті проспекту Чорновола та вулиці Під Дубом
Від понеділка, 14 червня, у Львові перекриють перехрестя проспект В. Чорновола – вулиця Під Дубом. На дорозі у центрі міста проводитимуть роботи з реконструкції перехрестя.
Вбивство таксиста поблизу центру Львова: поліція розшукує підозрюваних (відео) Вбивство таксиста поблизу центру Львова: поліція розшукує підозрюваних (відео)
Водій львівського таксі отримав вогнепальні поранення, від яких він згодом помер у лікарні. Однак, ймовірно вбивство не було вчинене з метою пограбування, оскільки усі речі та гроші загиблого залишились на місці.
Loading...
Load next