ПІДТРИМКА дітей ЗАХИСНИКІВ: їм виплачуватимуть 50 тис. грн щорічно

ПІДТРИМКА дітей ЗАХИСНИКІВ: їм виплачуватимуть 50 тис. грн щорічно
У Львові дітям, батьки яких віддали своє життя у боротьбі з російськими агресорами або отримали важку інвалідність, виплачуватимуть 50 тис. грн. до досягнення повноліття

Тепер у Львові діти, батьки яких віддали своє життя у боротьбі з російськими агресорами або отримали важку інвалідність, зможуть отримувати грошову підтримку на навчання та оздоровлення. Загалом вони отримуватимуть 50 тис. грн щорічно до досягнення повноліття.

Посадовці зазначили, що враховуючи реалії сьогодення вирішили переглянути ці програми й скерувати кошти на підтримку цієї категорії дітей. Для отримання допомоги один з батьків або опікун має подати заяву до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Львівські училища безкоштовно ремонтують автомобілі для військових (відео) Львівські училища безкоштовно ремонтують автомобілі для військових (відео)
За три місяці працівники та учні навчальних закладів відновили 35 автівок 
Підтримка учасників АТО на Львівщині: у центрі зайнятості допомагають військовим відкрити власну справу (відео) Підтримка учасників АТО на Львівщині: у центрі зайнятості допомагають військовим відкрити власну справу (відео)
В обласному центрі зайнятості діє спеціальна програма для ветеранів бойових дій, яка допомагає нашим захисникам відкрити власну справу.
Волонтерському штабу «Легендарна порохова» необхідні люди, щоб плести сітки військовослужбовцям Волонтерському штабу «Легендарна порохова» необхідні люди, щоб плести сітки військовослужбовцям
Волонтерському штабу «Легендарна порохова» необхідні люди, щоб плести сітки військовослужбовцям. Замовлень багато, а працівників критично не вистачає.
Loading...
Load next