Засніжена Львівщина: напоготові є 270 одиниць техніки

Засніжена Львівщина: напоготові є 270 одиниць техніки

У Львівській області  напоготові є 270 одиниць снігоочисної техніки, частина з якої почала працювати вже цієї ночі.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Цієї ночі та вранці дороги місцевого значення очищали 12 одиниць техніки, застосували 72 тонни піщано-соляної суміші. На дорогах державного значення задіяли 24 одиниці техніки, застосували 96 тонн суміші.

Від сьогодні підрядні організації, які відповідають за стан та експлуатацію доріг місцевого значення у Львівській області, ведуть посилений моніторинг ситуації на аварійно небезпечних ділянках і зобов’язані миттєво реагувати за потреби. Відповідне доручення департамент дорожнього господарства Львівської ОВА скерував їм учора, – повідомив очільник ЛОВА.

За належне утримання доріг місцевого значення відповідає департамент дорожнього господарства Львівської ОВА. Доріг державного значення – Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області.

Якщо у вашому населеному пункті дороги розчистили погано, звертайтесь на Гарячу лінію Львівської області: 112.

Нагадаємо, У Києві започаткували навчальну програму для школярів з домедичної допомоги

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Обережно: ожеледиця! Чи встигають комунальні служби посипати дороги у Львові? (відео) Обережно: ожеледиця! Чи встигають комунальні служби посипати дороги у Львові? (відео)
Через ожеледицю львів’яни масово атакували «Гарячу лінію міста». Від самого ранку у відповідній «Фейсбук»-спільноті з’являються дописи про непосипані дороги та тротуари.   
Ями, калюжі та бруд - мешканці вулиці Рослинної скаржаться на занедбану ділянку та бездіяльність влади (відео) Ями, калюжі та бруд - мешканці вулиці Рослинної скаржаться на занедбану ділянку та бездіяльність влади (відео)
У Шевченківській райадміністрації розповіли, що про цю проблемну вулицю знають.
Підсумки «Великого будівництва» на Львівщині (відео) Підсумки «Великого будівництва» на Львівщині (відео)
Медицина, дороги та соціальна інфраструктура – у межах державної програми на Львівщині торік завершили будівництво та реконструкцію 28 об’єктів.
Loading...
Load next