У Львівському «Охматдиті» відзначили Всесвітній день передчасно народженої дитини

У Львівському «Охматдиті» відзначили Всесвітній день передчасно народженої дитини
У Львівському «Охматдиті» до Всесвітнього дня передчасно народженої дитини медпрацівники влаштували зустріч зі своїми маленькими пацієнтами

У Львівському «Охматдиті» до Всесвітнього дня передчасно народженої дитини медпрацівники влаштували зустріч зі своїми маленькими пацієнтами. Самі ж лікарі називають таких діток «поспішайками».

Медики зазначають, що у порівнянні з минулим роком кількість «поспішайок» не зменшлася, а навіть збільшилася. Не в останню чергу через стрес, що переживають майбутні матусі у зв’язку з подіями в країні. І час реабілітації для таких дітей виключно індивідуальний.  

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
"Червона" зона на Львівщині: область значно перевищує показники госпіталізації пацієнтів (відео) "Червона" зона на Львівщині: область значно перевищує показники госпіталізації пацієнтів (відео)
У "червоній" зоні зможуть працювати: заклади громадського харчування за адресною доставкою та навинос; салони краси за попереднім записом; фінансові установи; пошта, заправки, медичні та ветеринарні заклади тощо.
У Львові госпіталізували немовля із коронавірусом У Львові госпіталізували немовля із коронавірусом
До дитячої клінічної лікарні "ОХМАТДИТ" госпіталізували новонароджену дитину, хвору на коронавірус. Вона заразилась від ковід-позитивної матері.
Дітям до 18 років: у Львові можна цілодобово отримати допомогу від лікаря окуліста (відео) Дітям до 18 років: у Львові можна цілодобово отримати допомогу від лікаря окуліста (відео)
З 1 квітня в "ОХМАТДИТІ" цілодобово запрацювала хірургія, травматологія, отоларингологія, анестезіологія та офтальмологія. Зокрема відтепер там також цілодобово надаватимуть офтальмологічну допомогу дітям до 18 років.
Loading...
Load next