ТРЕТІЙ РІК поспіль: В СУДІ намагаються довести провину лікарки

ТРЕТІЙ РІК поспіль: В СУДІ намагаються довести провину лікарки
Захисник потерпілої припускає, що опоненти намагаються уникнути відповідальності

Трагедія за межею людських сил: втратити новонародженого сина, а потім роками у суді проходити через найболючіші спогади та раз за разом доводити, що медик знав про проблему, але нічого не вдіяв. Олена Чередєєва вже третій рік поспіль добивається такої важливої для її сім’ї правди.

Олена разом з чоловіком буквально марили другою дитиною. Але відкладали вагітність до повернення коханого з зони АТО. І от, нарешті, сталося диво: подружжя дізналася, що у них буде син.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Лікар-гінеколог засуджений за смерть дитини у Львові й досі продовжує працювати
Сім'я померлої дитини стверджує, що лікар витискав дитину з живота матері, внаслідок чого немовля невдовзі померло. Однак, лікар який приймав пологи у жінки не визнає своєї провини.
Небезпечні плазуни на Львівщині: цими вихідними на Стрийщині госпіталізували 2 осіб після нападу змій (відео) Небезпечні плазуни на Львівщині: цими вихідними на Стрийщині госпіталізували 2 осіб після нападу змій (відео)
На Львівщині почали фіксувати напади плазунів на людей. Втім фахівці переконують, що це стається через необережне поводження та незнання правил відповідних поведінки під час зустрічі із змією.
Loading...
Load next