У Львові презентують виставу «ВЕТЕРАН»

У Львові презентують виставу «ВЕТЕРАН»
Вже скоро у Львові відбудеться прем’єра вистави «Ветеран», де герой, який повернувся додому після полону зрозумів, що окрім зовнішнього ворога існує не менш небезпечний внутрішній.

Вже незабаром Орест Огородник представить свою нову виставу «ВЕТЕРАН», де розповідається історія чоловіка, який повернувся додому після полону. Після того, що він пережив герой просто хоче розслабитись, але йому не дають, бо виявляється, що у нас окрім очевидних зовнішніх ворогів, ще є багато внутрішніх, які на перший погляд є неочевидні.

Одним із антагоністів цієї вистави виступає персонаж прокурора роль якого виконує народний артист України Януш Юхницький. Він показується одним з тих кому все одно на людське життя, йому головне лише власне благополуччя.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
ПОСАДОВЦІ створили проєкт агломерації Львова до 2027 року ПОСАДОВЦІ створили проєкт агломерації Львова до 2027 року
Посадовці створили проєкт агломерації Львова до 2027 року, що на їх думку дозволить покращити економічну ситуацію як у самому місті, так і наближених населених пунктах
У лікарні Львова помер 44-річний чоловік, якому нещодавно пересадили серце У лікарні Львова помер 44-річний чоловік, якому нещодавно пересадили серце
У Львівській обласній клінічній лікарні помер пацієнт, якому 9 червня пересадили серце. Чоловік помер на десятий день після трансплантації.
 Розфарбовані долоні: акція, аби бути почутими (відео)  Розфарбовані долоні: акція, аби бути почутими (відео)
У центрі Львова провели акцію на підтримку дітей із орфанними захворюваннями.
Loading...
Load next