12 травня у Львові відбудеться благодіний напівмарафон

Цього разу його присвячують роботі наших військових, волонтерів, рятувальників та усіх хто працює для перемоги України
У неділю, 12 травня, у Львові відбудеться благодійний напівмарафон. Цього разу його присвячують роботі наших військових, волонтерів, рятувальників та усіх хто працює для перемоги України.
А 11 травня відбудуться забіги для дітей та видача стартових пакетів усім учасникам. Кожен з них може обрати зручну для себе дистанцію на 1, 5, 10 та 21 км, а також командну пʼятірку. У зв’язку з цим посадовці заздалегіть попереджають, що рух в центрі міста буде дещо обмежений.
Детальніше в сюжеті:
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Прикарпатець Микола Таран – рекордсмен та ультрамарафонець. Пробіг 100 км на найстарішому ультрамарафоні в Україні.

Майже 50 підприємців цього року отримали дипломи Школи експортера. На заняттях вони вивчали можливості розширення свого бізнесу.

Понад 8 тис пасажирів скористалися безготівковою оплатою за проїзд за 2 тижні роботи системи
Рекомендовані

324-й день року (325-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 41 день

Вчені, схоже, розгадали таємницю однієї з найдивніших археологічних знахідок в Андах – так званої "Смуги Дір" або "Поля ям" на Зміїній горі в Перу. Понад 5200 отворів, виритих у схилах гори, десятиліттями не мали наукового пояснення

319-й день року (320-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 46 днів
Loading...
Load next