Покликання допомагати людям

Покликання допомагати людям
Медсестра Марія Гриб, яка працює диспетчеркою У Львівському обласному центрі Екстреної медичної допомоги від початку війни не перестає волонтерити та допомагати військовим

Марія Гриб медсестра з 20-річним стажем, матір трьох дітей, а сьогодні диспетчерка оперативно-диспетчерського відділу Екстреної медичної допомоги.

Окрім того, що вона приймає десятки, а то і сотні дзвінків, які надходять на лінію 103, ще й встигає допомагати іншим, а особливо нашим військовим. Зокрема, після робочого часу вона займається таксуванням, для збору коштів на ЗСУ.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Підтримка учасників АТО на Львівщині: у центрі зайнятості допомагають військовим відкрити власну справу (відео) Підтримка учасників АТО на Львівщині: у центрі зайнятості допомагають військовим відкрити власну справу (відео)
В обласному центрі зайнятості діє спеціальна програма для ветеранів бойових дій, яка допомагає нашим захисникам відкрити власну справу.
ПІДТРИМКА дітей ЗАХИСНИКІВ: їм виплачуватимуть 50 тис. грн щорічно ПІДТРИМКА дітей ЗАХИСНИКІВ: їм виплачуватимуть 50 тис. грн щорічно
У Львові дітям, батьки яких віддали своє життя у боротьбі з російськими агресорами або отримали важку інвалідність, виплачуватимуть 50 тис. грн. до досягнення повноліття
Львівські училища безкоштовно ремонтують автомобілі для військових (відео) Львівські училища безкоштовно ремонтують автомобілі для військових (відео)
За три місяці працівники та учні навчальних закладів відновили 35 автівок 
Loading...
Load next