У Львові провели навчання з домедичної допомоги

У Львові провели навчання з домедичної допомоги
Львівський обласний центр Екстреної медичної допомоги проводить тренінги для представників ЗМІ, де навчають алгоритму дій допомоги потерпілому до приїзду швидкої

Не тільки інформують, але і самі навчаються. Львівські журналісти проходять короткі тренніги з надання домедичної допомоги. Зокрема, Львівський обласний центр Екстреної медичної допомоги підготував програму навчання, де зібрані найпростіші медичні заходи для порятунку потерпілого.

На короткому 4-годинному тренінгу розповіли про серцево-легеневу реанмацію, використання дефібрилятора, про методи зупинки кровотеч, допомогу при удавленні, судомному нападі тощо.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
У якому форматі працюватимуть школи Львова 23-24 лютого? У якому форматі працюватимуть школи Львова 23-24 лютого?
Оскільки Міністерство освіти не давало окремих рекомендацій, профільне управління міста – теж, формат навчання на цей тиждень школи у Львові визначають самі.
Школам Львівщини рекомендують відновити очну та змішану форми навчання Школам Львівщини рекомендують відновити очну та змішану форми навчання
Зважаючи на пошкодження критичної інфраструктури області та ризики повторних ударів, освітяни рекомендують максимально продовжити навчання в теплий період року.
У Львові сімейні лікарі проходять тренінги про консультування і тестування швидкими тестами на ВІЛ (відео) У Львові сімейні лікарі проходять тренінги про консультування і тестування швидкими тестами на ВІЛ (відео)
Піврічна програма передбачає навчання 480 сімейних лікарів міста.
Loading...
Load next