На вулицях Львова відбувся благодійний велопробіг, що мав на меті зібрати кошти для допомоги діткам

На вулицях Львова відбувся благодійний велопробіг, що мав на меті зібрати кошти для допомоги діткам
На вулицях Львова відбувся благодійний велопробіг, де зібрали кошти для допомоги маленьким пацієнтам, що лікуються у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медцентрі

На вулицях Львова відбувся благодійний велопробіг, що мав на меті зібрати кошти для допомоги діткам. Перед початком головної події учасники вже традиційно провели активності до якої долучилися майже усі учасники цієї події від найменших і до старших. І це незважаючи на те, що на вулиці йшов дощ.

Організатори планували зібрати 1 мільйон гривень. Загалом участь у цьому дійстві взяли майже 150 велосипедистів, які долучилися до благодійного збору і завдяки цим людям вдалося назбирати понад 220 тис. грн.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Офлайн навчання: у Львові учні повернулись за шкільні парти (відео) Офлайн навчання: у Львові учні повернулись за шкільні парти (відео)
Після тривалої перерви з 5-го травня усі львівські школярі навчаються на очній формі, хоч із дотриманням певних правил та обмежень.
На Львівщині 7-річного хлопчика після укусу змії направили у реанімацію На Львівщині 7-річного хлопчика після укусу змії направили у реанімацію
Хлопчика госпіталізовано в Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр м. Львова.
У Львові запустили програму для роботи з дітками, які постраждали від війни (відео) У Львові запустили програму для роботи з дітками, які постраждали від війни (відео)
У Львові запустили програму від міжнародної благодійної організації Worldwide Orphans для роботи з дітьми, які зазнали травм з початку російського вторгнення
Loading...
Load next