Глобус Банк розпочинає співробітництво з забудовником LEV Development (фото)

Глобус Банк розпочинає співробітництво з забудовником LEV Development (фото)
Банк акредитував комплекс ЖК Life Story, що неподалік від одного з найкрасивіших парків столиці "Феофанія".

Банк акредитував один з київських комплексів забудовника LEV DevelopmentЖК Life Story, який розташований за 7 хвилин пішки від парку "Феофанія" в найзеленішому районі Києва.

Про це повідомляє Finance.ua, передає "ПравдаТУТ News".

Фото: LEV Development

Перевагою комплексу стане двір без автомобілів та експлуатована покрівля з лаунж-зоною, звідки відкривається гарний краєвид на найближчий район і парк. Прибудинкова територія має різні функціональні зони: спортивну з workout-майданчиком, дитячу з ігровим "містечком" і зелені зони для відпочинку та спілкування.

Фото: LEV Development

Основні умови кредитування:

  • Процентна ставка — від 14,9% до 17,9%
  • Термін кредитування — до 20 років
  • Валюта кредиту — гривня
  • Комісія за надання кредиту (разова) - 2,99% від суми кредиту
  • Власний внесок — від 30%

Детальніше ознайомитись з умовами кредитування можна за посиланням.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 127
 
Читайте також
Простір гармонії та перезавантаження: у Львові презентували новий ЖК «Silent Park» (відео) Простір гармонії та перезавантаження: у Львові презентували новий ЖК «Silent Park» (відео)
З 15 листопада стартує попереднє бронювання квартир у ЖК «Silent Park» за вигідними цінами. Деталі можна знайти на сайті компанії «Lev Development».
Старт продажу 4-ї секції ЖК «PERFECT LIFE» від LEV Development (відео) Старт продажу 4-ї секції ЖК «PERFECT LIFE» від LEV Development (відео)
На території ЖК передбачені ігрові майданчики, офіси, BBQ зони, ресторани. Також для покупців діє програма лояльності LEV Live&Ride.
LEV Development розпочинає будівництво житлового кварталу Central Hills (фото) LEV Development розпочинає будівництво житлового кварталу Central Hills (фото)
ЖК Central Hills реалізує формат «місто у місті» – закрита територія під охороною, з повним спектром розвинутої інфраструктури.
Loading...
Load next