Держагентство відновлення відкриє кошториси усіх проєктів будівництва

Держагентство відновлення відкриє кошториси усіх проєктів будівництва

Відтепер кожний зможе перевірити і порівняти ціни на матеріали, вартість залученої техніки, витрати за проєктами, які розробили державні замовники. Це допоможе підвищувати відповідальність як і держзамовників, так і проєктних організацій та експертизи.

 Про це повідомляє заступник Міністра інфраструктури України Мустафа Найєм.

Для нас важливо не просто швидко і якісно проводити роботи на обʼєктах. Ми прагнемо, аби відбудова здійснювалася у прозорий і підзвітний спосіб. Це важливо як для Агентства відновлення, так і для громадськості та міжнародних партнерів, ‒ заявив заступник.

Кошториси на проєкти відновлення будуть доступні у Єдиній державній системі у сфері будівництва. На порталі ЄДЕСББ з’явився оновлений функціонал публікації кошторисів об'єктів, які будують за публічні кошти. Ознайомитися з інформацією про кошториси можна на сайті ЄДЕСББ у розділі «Кошторисна документація».

Як відомо, раніше на порталі були доступні тільки загальні показники щодо кошторису, проте після введення військового стану доступ до інформації обмежили.

Нагадаємо, До суду передано справу ексголови Макарівського райсуду Тандира

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
LEV Development розпочинає партнерську програму кредитування з банками України LEV Development розпочинає партнерську програму кредитування з банками України
Житло та інвестиційні проєкти стають ще доступнішими.
Старт продажу 4-ї секції ЖК «PERFECT LIFE» від LEV Development (відео) Старт продажу 4-ї секції ЖК «PERFECT LIFE» від LEV Development (відео)
На території ЖК передбачені ігрові майданчики, офіси, BBQ зони, ресторани. Також для покупців діє програма лояльності LEV Live&Ride.
Loading...
Load next