Інноваційний простір від LEV Development: переваги ЖК Perfect life

Інноваційний простір від LEV Development: переваги ЖК Perfect life
У ЖК Perfect life, що розташований поблизу мальовничого Винниківського лісу, передбачено усе для роботи, відпочинку та комфортного життя майбутніх мешканців

Perfect life – це не просто інноваційний житловий комплекс поблизу мальовничого Винниківського лісу від компанії LEV Development. Це абсолютно автономний простір, де є усе для роботи, відпочинку та комфортного життя майбутніх мешканців.    

Придбавши квартиру у житловому комплексі ви отримуєте сучасне, ергономічне планування, еколокацію, адже поруч знаходиться лісопаркова зона, гірсько-лижний спуск всього в 5-ти хвилинах, дизайнерські холи, ландшафтні дизайни, поруч приватний садок та школа, двір без машин та підземний паркінг, - зазначає менеджер з продажу компанії LEV Development Юрій Балай.

На території будуть також дитячі спортивні майданчики, коворкінг зона, фітнес зал тощо. Зараз тривають активні роботи з облаштування благоустрою цього житлового комплексу.

Наразі ми проводимо озеленення території, щоб кожен з відвідувачів міг відчути комфорт та затишок цього ЖК. Тому запрошуємо усіх на консультацію у відділ продажу, де ми вам підберемо ідеальну для вас квартиру, - підкреслив Юрій Балай.

Додаткову інформацію про ЖК Perfect life можна знайти на сайті компанії LEV Development.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Інвестуйте у НЕРУХОМІСТЬ: Планове підвищення цін на квартири від LEV Development Інвестуйте у НЕРУХОМІСТЬ: Планове підвищення цін на квартири від LEV Development
Інноваційний житловий простір від LEV Development для work&life balance в мальовничій локації біля лісу
ЖК бізнес класу Perfect Life – житло продумане до дрібниць: в чому особливість? ЖК бізнес класу Perfect Life – житло продумане до дрібниць: в чому особливість?
Житловий комплекс бізнес класу Perfect Life від LEV Development – це ідеальний простір для сім’ї
Cміливий погляд на мінімалізм у ЖК бізнес-класу Silent park Cміливий погляд на мінімалізм у ЖК бізнес-класу Silent park
ЖК Silent park на вул. Пилипа Орлика це комплекс бізнес-класу, де немає зайвого нагромадження споруд натомість більше вільного простору та свіжого повітря
Loading...
Load next