Вчені розробили жувальну гумку, що бореться з вірусами герпесу та грипу

Вчені розробили жувальну гумку, що бореться з вірусами герпесу та грипу
Наразі вчені досліджують можливість його використання у кормах для птахів

Науковці з Університету Пенсільванії розробили інноваційну жувальну гумку, що містить білок з гіацинтових бобів, який ефективно бореться з вірусами герпесу (HSV-1 та HSV-2) та грипу (H1N1 та H3N2).

У дослідженні, опублікованому в Molecular Therapy, вчені продемонстрували, що всього 2-грамова таблетка жуйки з 40 міліграмами бобового порошку здатна знизити вірусне навантаження більш ніж на 95%. Це зниження є аналогічним результатам, отриманим у попередніх дослідженнях щодо вірусу SARS-CoV-2.

Ця розробка базується на попередніх успішних експериментах зі схожою жувальною гумкою, яка показала високу ефективність у зменшенні кількості вірусу COVID-19 у слині пацієнтів. Також було доведено, що порошок гіацинтових бобів нейтралізує штами пташиного грипу H5N1 та H7N9.

Наразі вчені досліджують можливість його використання у кормах для птахів. Це відкриття може стати важливим кроком у боротьбі з поширеними вірусними інфекціями, особливо враховуючи низькі показники вакцинації від грипу та відсутність вакцини проти HSV-1.

Контроль за передачею вірусів залишається головною глобальною проблемою. Противірусний білок широкого спектра дії (FRIL), присутній у натуральному харчовому продукті (бобовий порошок) для нейтралізації не лише вірусів людського грипу, але й пташиного (пташиного) грипу, є своєчасною інновацією для запобігання зараженню та передачі, — каже професор Школи стоматологічної медицини Університету Пенсільванії Генрі Деніел.

Нагадаємо, Дослідження: кишкова паличка як фактор ризику раку кишківника у молодих людей

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

 

Читайте також
Дослідження: кишкова паличка як фактор ризику раку кишківника у молодих людей Дослідження: кишкова паличка як фактор ризику раку кишківника у молодих людей
Певні штами кишкової палички можуть бути пов'язані з підвищеним ризиком раку кишківника в молодому віці, як показало нове дослідження
"Смітники пахнуть прянощами": історії людей, які відчули на собі наслідки коронавірусної хвороби "Смітники пахнуть прянощами": історії людей, які відчули на собі наслідки коронавірусної хвороби
Втрата смаку та нюху є одними з найпоширеніших симптомів під час інфікування на COVID-19. У когось вони можуть повернутися за декілька днів, комусь потрібно декілька місяців. Ба більше, як виявилося, смак та нюх можуть спотворитися. Декому доводиться розпрощатися з багатьма улюбленими продуктами. Когось постійно переслідують різкі запахи, а деколи страшенний сморід. Ми зібрали історії героїв, які на собі відчути життя без смаку та нюху.
Врослий ніготь: причини виникнення та лікування (відео) Врослий ніготь: причини виникнення та лікування (відео)
Причинами виникнення врослого нігтя є: неправильне обрізання нігтьової пластини, неправильно підібране взуття та травми.
Load next