Дієтологи назвали 6 сирів, які найкраще підходять людям із діабетом

Дієтологи назвали 6 сирів, які найкраще підходять людям із діабетом
Сир може бути не тільки смачним, а й доречним продуктом у меню людей з діабетом

Фото: Unsplash

Дієтологи зазначають, що багато сортів сиру мають низький вміст вуглеводів і водночас багаті на білки та жири, які допомагають уникати різких коливань рівня цукру в крові. Водночас людям із діабетом важливо стежити за кількістю натрію та насичених жирів у продуктах.

Про це пише Eating Well.

Ось шість сирів, які фахівці рекомендують включати в раціон:

Моцарела

Частково знежирена моцарела — гарний вибір завдяки низькому вмісту вуглеводів, високій кількості білка та меншій частці насичених жирів порівняно з класичними сирами. У 28 грамах — 2 г вуглеводів, 7 г білка й 3 г насичених жирів. Така комбінація уповільнює травлення та знижує ризик стрибків глюкози.

Пармезан

Цей твердий сир має високу концентрацію білка — до 10 грамів у порції 28 г — і лише 1,5 г вуглеводів. Це робить його корисним доповненням до раціону, особливо в невеликих кількостях.

Домашній сир

Дієтологи радять додавати до раціону знежирений або малосольний сир — у половині склянки міститься 12 г білка та лише 5 г вуглеводів. Він добре насичує й підтримує стабільний рівень цукру.

Чеддер

Окрім поживної цінності, чеддер є джерелом вітаміну B12, дефіцит якого може виникати у людей, які приймають метформін. У 42 грамах чеддера — 19% добової потреби у цьому вітаміні.

Швейцарський сир

Це один із найменш солоних сирів: у 28 г — лише 53 мг натрію. До того ж, він містить 8 г білка і менше ніж 1 г вуглеводів. Такий сир рекомендовано при діабеті та захворюваннях серця.

Рікотта

Частково знежирена рікотта є ще одним корисним варіантом. У половині склянки — 14 г білка та 6 г вуглеводів, при цьому вона має мало насичених жирів.

Нагадаємо, кофеїн впливає на старіння клітин, що пов’язують із довшим життям кавоманів

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
Броколі: протипокази, властивості, рецепти та поради щодо вживання
Коли ми думаємо про здоровий спосіб життя, перше, що спадає на думку, — це збалансоване харчування, багате на овочі. Серед численних представників рослинного світу важливо знайти той, який приносить найбільше користі організму. Тож який овоч можна назвати найкориснішим? Відповідь залежить від ваших потреб, але одним із лідерів незмінно є броколі.
Сильні мʼязи зменшують рівень ризику цукрового діабету Сильні мʼязи зменшують рівень ризику цукрового діабету
Навіть у людей, схильних до діабету, мʼязи значно знижували ризик хвороби
Проблеми з травленням: симптоми та як запобігти? (відео) Проблеми з травленням: симптоми та як запобігти? (відео)
Переїдання, недоїдання, поганий режим харчування, мала фізична активність та навіть стреси погано впливають на наше травлення. І якщо не змінювати свій спосіб життя, то це призведе до багатьох порушень в організмі.
Load next