Мокрий сніг: у Львівській та Закарпатській областях без світла опинилось 90 населених пунктів

У Львівській області знеструмлено 86 населених пунктів, у Закарпатській - 4.
Через мокрий сніг знеструмлено 90 населених пунктів у Львівській та Закарпатській областях. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.
Станом на 7 год. 3 грудня внаслідок ускладнення погодних умов (мокрий сніг) через спрацювання систем автоматичного захисту ЛЕП знеструмлено 90 населених пунктів у 2 областях (Львівська – 86 і Закарпатська – 4), - йдеться в повідомленні.
У ДСНС також відзначили, що до відновлення електропостачання залучено бригади обленерго.
Нагадаємо, цього тижня через сильний вітер в Україні знеструмило майже 200 населених пунктів у 8 областях.
Віра Коновал - pravdatutnews.com
Читайте також

Зокрема під негоду потрапило 8 областей. Найбільше постраждалих населених пунктів у Чернігівській області.

Без електрики залишаються 134 населених пункти, наслідки негоди долали навіть поліцейські
Рекомендовані

Кемерон Діас уперше з’явилася на зв’язку після народження третьої дитини: акторка, яка знову стала мамою у 53 роки, вирішила особисто прорекламувати червоне та біле вина власного винного бренду.

П’ять корів, залишених на віддаленому острові Амстердам в Індійському океані ще у XIX столітті, несподівано перетворилися на кількатисячне стадо й поставили під сумнів класичну теорію «острівної карликовості».

Сервіс дозволить розлучатися дистанційно тим подружжям, які не мають спільних неповнолітніх дітей.
Loading...
Load next 