На Донбасі у результаті обстрілу бойовиків загинув 50-річний чоловік

Співчуваємо сім'ї загиблого.
Донецькій області у результаті обстрілу бойовиків загинув 50-річний місцевий житель. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Анатон Геращенко у своєму Telegram-каналі.
За словами Геращенка, “вбивство мирних жителів проросійськими бойовиками на Донбасі продовжується”.
21 лютого, о 17:20, під час обстрілу з боку НЗФ „ДНР“ селища Новолуганське Бахмутського району загинув місцевий мешканець Широкий, 1972 року народження, — написав радник глави МВС.
Він також висловив співчуття сім’ї загиблого.
Нагадаємо, що "Ганьба": у Рівному депутати влаштували бійку на сесії міськради (відео). У бійці взяли участь близько 20 людей.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Внаслідок обстрілу з боку російських бойовиків загинув 26-річний український захисник у якого залишились дружина та мати.

За минулу добу, 25 квітня бойовики тричі порушили режим тиші й обстріляли позиції на яких перебувають українські військові. Втрат серед українських військових немає.

Внаслідок обстрілів, які відбулись 15 липня, з боку російських бойовиків було поранено двох українських військовослужбовців. Серед них був і Олександр, який отримав 80% опіків тіла.
Рекомендовані

Знайти квартиру в оренду — завдання не з легких. А з домашніми улюбленцями це створює ще більшу проблему

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя

Володимир Зеленський опублікував фото у вишиванках та привітав українців із святом
Loading...
Load next