Потужна підтримка: Джонсон пообіцяв Зеленському нову військову допомогу

Потужна підтримка: Джонсон пообіцяв Зеленському нову військову допомогу

Велика Британія надасть Україні нову військову допомогу.

Про це президенту Володимиру Зеленському сказав телефоном британський прем'єр Борис Джонсон.

Джонсон висловив свою огиду варварськими діями РФ проти Україні і захоплення непохитним опором українського народу перед тиранією, повідомив британський уряд.

Сполучене Королівство підтримує Україну.

Британський прем'єр сказав про додаткову оборонну допомогу, яку його країна має намір надати. І пообіцяв попрацювати зі союзниками на зустрічі з НАТО наступного тижня, щоб посилити військову підтримку України.

Зеленський і Джонсон також обговорили процес мирних переговорів.

Британський прем'єр запропонував свою підтримку Україні на переговорах.

Велика Британія продовжуватиме чинити тиск на всіх рівнях, щоб протистояти акту агресії РФ, у тому числі за допомогою санкцій, летальної допомоги і дипломатичних дій.

Нагадаємо, раніше Данілов наголосив на необхідності союзу України з ядерною державою.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
Україні пощастило мати такого друга, як Велика Британія: важливе із зустрічі Зеленського та Джонсона (відео) Україні пощастило мати такого друга, як Велика Британія: важливе із зустрічі Зеленського та Джонсона (відео)
Президент України Володимир Зеленський зокрема нагородив Прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона українським Орденом Свободи.
Loading...
Load next