Удар по будівлі ОДА у Миколаєві: рятувальники дістали з-під завалів тіла трьох загиблих, 22 особи постраждали

Щонайменше троє загиблих та понад 20 постраждалих внаслідок удару окупантів по будівлі обласної адміністрації у Миколаєві.
Це дані станом на 12:00 29 березня, повідомила пресслужба ДСНС.
Деблоковані троє загиблих осіб. 22 особи постраждали. З них підрозділи ДСНС врятували та вивільнили з-під завалів 18 осіб, яких передали швидкій медичній допомозі, - ідеться в повідомленні.
Також Віталій Кім оприлюднив відео ракетного удару по Миколаївській ОДА.
Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com
Читайте також

Втрати військової техніки також збільшуються кожного дня.
Рекомендовані

Алкоголь може залишатися в організмі людини від кількох годин до доби, а його сліди — навіть до трьох місяців.

50-річна співачка Lama (Наталія Дзеньків) відверто пояснила, чому їй комфортніше будувати стосунки з набагато молодшим за себе чоловіком.

Наприкінці червня Україну накриє хвиля екстремальної спеки — до +37 °C.
Loading...
Load next 
