15 гривень за маршрутку: у Дрогобичі подорожчала вартість проїзду (відео)

15 гривень за маршрутку: у Дрогобичі подорожчала вартість проїзду (відео)
Ціну підняли з 10 до 15 гривень.

15 гривень за маршрутку. У Дрогобичі подорожчала вартість проїзду в громадському транспорті. Ціну підняли з 10 до 15 гривень. Таке рішення прийняв виконавчий комітет Дрогобицької міської ради.

Пов'язано це зі зростанням вартості та дефіцитом пального на АЗС.  Нові тарифи почнуть діяти з суботи, 14 травня.

Натомість мешканці міста, які здійснюють оплату безготівково за допомогою «Картки дрогобичанина», мають знижку у розмірі 2 гривень за кожен проїзд. Додамо, усі пільги в громадському транспорті зберігаються. 

Нагадаємо, у Харкові відновлює роботу наземний громадський транспорт: проїзд – безкоштовний.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
У Дрогобичі приміські та міжміські автобуси курсуватимуть за новими маршрутами: перелік
Таке рішення прийняли, щоб уникнути хаотичний рух автобусів. Місто повинне облаштувати зупинки згідно з новими маршрутами.
НАРЕШТІ ЦЕ ТРАПИЛОСЯ! Безготівкова оплата вже доступна в обласному транспорті НАРЕШТІ ЦЕ ТРАПИЛОСЯ! Безготівкова оплата вже доступна в обласному транспорті
Перші 100 автобусів на міжміських та приміських маршрутах вже обладнали спеціальними валідаторами
На Львівщині можуть підвищити вартість проїзду в приміських автобусах На Львівщині можуть підвищити вартість проїзду в приміських автобусах
Мінімальна ціна проїзду на приміських напрямках може зрости на 20%, тобто від 10 до 12 гривень.
Loading...
Load next