У Мостиській громаді відкрили наметове містечко для переселенців (відео)

У Мостиській громаді відкрили наметове містечко для переселенців (відео)

У Мостиській громаді, що на Львівщині відкрили наметове містечко для переселенців. Проєкт втілили в життя спільно з швейцарською організацією Remar S.O.S. 

У спецпроєкті «Громада Діє» медіа ШоТам розповідає, як громади адаптуються у війну і вчаться допомагати собі і іншим. 

Кожна людина усвідомлює, що за своє життя вона повинна зробити щось для своєї держави,  - каже Мирослава Пельц, Мостиський міський голова.

Тож у громаді побудували наметове містечко для переселенців. Тут годують та допомагають українцям, які тікають від війни. Зараз тут знайшли прихисток вже 9 людей.

Крім того, містечко готове і до холодів, адже восени тут встановлять нагрівачі. 

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
На Львівщині на місці старого гуртожитка облаштують житло для переселенців (відео) На Львівщині на місці старого гуртожитка облаштують житло для переселенців (відео)
У Неслухові завдяки реконструкції старого гуртожитку облаштують 30 квартир-студій для родин з окупованих територій. 
Нове помешкання для вимушених гостей: стару школу у селі Пристань перетворили на прихисток для ВПО Нове помешкання для вимушених гостей: стару школу у селі Пристань перетворили на прихисток для ВПО
Будівлю старої школи у селі Пристань, що у Великомостівсткій громаді, перетворили на прихисток для 30 переселенців
Loading...
Load next