Кримський міст доручили відремонтувати до 1 липня

Кримський міст доручили відремонтувати до 1 липня

Російський уряд доручив відновити Кримський міст не пізніше 1 липня 2023 року. Роботи виконуватиме компанія "Нижньоангарськтрансбуд". Повідомило російське пропагандистське видання "РИА Новости" з посиланням на відповідне розпорядження від 13 жовтня.

Визначити граничним терміном, на який укладаються державні контракти на виконання робіт, 1 липня 2023 року.

Цим же документом уряд рф визначив ТОВ "Нижньоангарськтрансбуд" єдиним виконавцем робіт із відновлення мосту.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
Окупанти знову використовують Кримський міст для військової логістики — Андрющенко Окупанти знову використовують Кримський міст для військової логістики — Андрющенко
Андрющенко підкреслив, що Кримський міст знову стає не лише символом для РФ, а й ціллю для Сил оборони України
Loading...
Load next