Українські захисники спалили ворожий танк, який атакував їхні позиції (відео)

Генштаб ЗСУ продемонстрував відео знищення російського танка, який намагався штурмувати позиції 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. Повідомив Генеральний штаб Збройних сил України у Facebook.
Танк російських окупантів, що нахабно спробував атакувати позиції 30 ОМБр. Більше ніколи нікого не буде атакувати.
У Генштабі не уточнили дату і місце події.
Нагадаємо, що "Ловіть привіти, окупанти!": Укроборонпром анонсував випуск 152-мм снарядів.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Особовий склад противника деморалізований, що призвело до збільшення кількості випадків дезертирства та відмов військовослужбовців збройних сил російської федерації брати участь у війні на території України.
Рекомендовані

Один з ключових напрямків - перенесення війни на територію Росії

Samsung офіційно представила нове покоління складаних смартфонів — Galaxy Fold8 Ultra, Galaxy Fold8 та Galaxy Flip8.

Під час Чемпіонату світу з футболу 2026 року головним фінансовим тріумфатором став не гравець на полі, а екслегенда англійського футболу Девід Бекхем.
Loading...
Load next 
