У Львові відбудеться зустріч пацієнтів, яких врятувала трансплантація

У Львові відбудеться зустріч пацієнтів, яких врятувала трансплантація
Про це інформують у пресслужбі мерії міста.Як зазначається у повідомленні, зустріч вирішили організувати з нагоди 1 річниці старту розвитку трансплантології у Львові в клінічній лікарні швидкої меди

Про це інформують у пресслужбі мерії міста.

Як зазначається у повідомленні, зустріч вирішили організувати з нагоди 1 річниці старту розвитку трансплантології у Львові в клінічній лікарні швидкої медичної допомоги.

"Це буде тепла зустріч у майже родинному колі, де пацієнти поділяться своїми історіями, розкажуть, як змінилося їхнє життя після операцій, подякують лікарям за отриманий другий шанс. А ще — надихнуть тих, хто досі вагається, чи варто розвивати трансплантологію і погоджуватися на донорство органів", - додали у мерії.

На зустріч прийде львів'янин Любомир, який наприкінці грудня прийняв рішення віддати органи мами для трансплантації, щоб четверо інших людей жили. Будуть також ті пацієнти, які отримали серце, печінку і нирки.

Він розповість, чому наважився на таке рішення та чи не шкодує про це.

Нагадаємо, що у Львові провели другу операцію за допомогою робота Da Vinci.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Під егідою Євросоюзу: Україна направить своїх військових у Боснію та Герцоговину Під егідою Євросоюзу: Україна направить своїх військових у Боснію та Герцоговину
Участь у миротворчій операції від України візьмуть два військовослужбовці, які проходитимуть службу на посадах штабу операції "Алтея" у місті Сараєво.
Орбан звинуватив українські кола у зростанні кіберзлочинності та пообіцяв посилення заходів безпеки Орбан звинуватив українські кола у зростанні кіберзлочинності та пообіцяв посилення заходів безпеки
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив про значне зростання кіберзлочинності, яка, за його словами, має «українське походження», та анонсував нові кроки з посилення кібербезпеки
Loading...
Load next