Є всі передумови, щоб переговори про членство в ЄС стартували цього року – Зеленський

Є всі передумови, щоб переговори про членство в ЄС стартували цього року – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський вважає, що переговори про членство України в Європейському Союзі можуть початися вже цього року.  Сказав Володимир Зеленський у зверненні до українців.

Виступаючи у Верховній Раді, Шарль Мішель укотре абсолютно чітко підтвердив і те, що немає альтернатив спільному майбутньому України та Європейського Союзу.

"Без незалежної і в безпеці України не може бути незалежної і в безпеці Європи. Без вільної України не може бути вільної Європи. У нас спільне майбутнє". Саме так сказав пан президент Європейської ради. І саме це може бути девізом наших відносин, наших інтеграційних процесів у цьому році.

Ми готуємо черговий саміт Україна – ЄС, який запланований уже на початок лютого. 

Ми готуємо й початок переговорів щодо членства України у Європейському Союзі – є всі передумови для того, щоб ці переговори стартували вже цього року.

Нагадаємо, що "Україна - це ЄС, а ЄС - це Україна": голова Євроради виступив у Верховній Раді.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

Читайте також
Bloomberg: ЄС чекає переговорів у Туреччині, перш ніж тиснути на США щодо нових санкцій проти РФ Bloomberg: ЄС чекає переговорів у Туреччині, перш ніж тиснути на США щодо нових санкцій проти РФ
ЄС не поспішатиме з новими санкціями проти РФ до переговорів у Туреччині
Зеленський відреагував на заяви кандидата у президенти Польщі, який проти вступу України до ЄС і НАТО Зеленський відреагував на заяви кандидата у президенти Польщі, який проти вступу України до ЄС і НАТО
Президент Володимир Зеленський відповів на заяву польського кандидата в президенти Кароля Навроцького щодо протидії вступу України до ЄС і НАТО
Loading...
Load next