У Львові затримали 23-річного закладчика, який розповсюджував психотропні речовини

У Львові затримали 23-річного закладчика, який розповсюджував психотропні речовини

Закладник кристаликів солі «PVP»: 23-річний мешканець Хмельницької області у Львові розповсюджував психотропні речовини. Поліцейські викрили кладмена на вул. Масарика близько опівночі. При собі він мав 3 зіп-пакети з кристалічними речовинами бежевого та білого кольорів, а також 12 готових до розповсюдження згортків, обмотаних ізолентою, з вмістом речовини, ззовні схожої на «PVP». Все це правоохоронці скерували на експертизу. Закладнику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
АТАКА на Львівщину | НЕЗАКОННА вирубка дерев | Групи у Viber проти ТЦК | ПравдаТУТ Львів АТАКА на Львівщину | НЕЗАКОННА вирубка дерев | Групи у Viber проти ТЦК | ПравдаТУТ Львів
Львівщина продовжує тримати удар: область успішно відбила нічну атаку безпілотників, демонструючи свою стійкість
Черговий масований російський ракетний обстріл: скандал довкола ракети типу Х-22 (відео) Черговий масований російський ракетний обстріл: скандал довкола ракети типу Х-22 (відео)
Крилаті ракети цього типу неможливо збити тими засобами протиповітряної оборони, які Україна має на озброєнні.
Loading...
Load next