Львівська національна галерея мистецтв знову приймає відвідувачів

Львівська національна галерея мистецтв знову приймає відвідувачів
Працівники кажуть: ставили перед собою за мету показати українських художників задіяних в європейський мистецький процес.

Працівники кажуть: ставили перед собою за мету показати українських художників задіяних в європейський мистецький процес. Для цього взяли у так званий депозит на 5 років їх роботи.

Мова про картини Олекси Новаківського з приватної колекції, Івана Труша та Олени Кульчицької із Національного музею ім. Андрея Шептицького.

Іншу частину творів, які досі не були представлені загалу, галерея дістала із власних фондосховищ. Практично усі експонати довелося відреставрувати та створити гідне обрамлення, додає співкураторка експозиції Наталія Крокіс.

Також оновили зали.

"Плінтуси витримані у такій же стилістиці, як в оригіналі за часів побудови палацу. Тут темні одвірки і двері, які додають атмосфери. І, звісно, музейні предмети", - розповіла у коментарі ПравдаТУТ речник галереї мистецтв Василь Мицько.

Чоловік жартує: під час внутрішніх робіт не рухали хіба що паркет. 

До оновленої експозиції ввійшло 365 робіт. З яких 2/3 представлені загалу вперше. Усю цю красу на власні очі можна уже побачити в галереї, що на вулиці Стефаника, 3.

https://www.youtube.com/watch?v=zXbLj7dJckE

Нагадаємо, що у Львові проходять зйомки серіалу «Кава з кардамоном». Вони відбуваються у тих місцях, які описувалися у книжці: у місті Лева, Жовкві та у селі Вишня в палаці Фредрів-Шептицьких.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
У Білорусі за участь у протестах українця засудили до трьох років колонії У Білорусі за участь у протестах українця засудили до трьох років колонії
Українцеві інкримінують організацію і керівництво псування майна та участь у групових діях, що "порушують громадський порядок".
Поліція Лос-Анджелеса силоміць розганяє протестувальників після початку комендантської години Поліція Лос-Анджелеса силоміць розганяє протестувальників після початку комендантської години
Увечері в центрі Лос-Анджелеса влада запровадила комендантську годину, яка триватиме з 20:00 до 6:00 ранку. Причиною стали масштабні протести, що переросли у зіткнення з поліцією
Викрили провідника потяга, який за $7 тисяч вивозив чоловіків за кордон Викрили провідника потяга, який за $7 тисяч вивозив чоловіків за кордон
За версією слідства, він домовлявся з прикордонником, щоб уникнути контролю
Loading...
Load next