У Львові мікроавтобус наїхав 38-річну жінку

У Львові мікроавтобус наїхав 38-річну жінку

Дорожньо-транспортна пригода сталась 2 квітня близько 16.30 на вулиці Броварського неподалік стадіону «Арена-Львів». Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Як попередньо встановили правоохоронці, водій мікроавтобуса «Мерседес Віто», 62-річний житель Львова, скоїв наїзд на жінку-пішохода, також львів’янку віком 38 років, яка вийшла на проїзну частину. Внаслідок наїзду жінка отримала тілесні ушкодження та була доставлена у лікарню.

За фактом слідчі відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №2 відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Проводиться розслідування, правоохоронці встановлюють обставини події.

Нагадаємо, У Львові відзначають 33-тю річницю підняття прапора над міською Ратушею

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Теги: 
Читайте також
У центрі Львова водій в'їхав в автобус та після ДТП втік на дачу (фото) У центрі Львова водій в'їхав в автобус та після ДТП втік на дачу (фото)
У 59-річного винуватця аварії, власника авто Nissan X-Trail, після ДТП у крові виявили 1,42 проміле алкоголю. Однак, чоловік запевнив, що вжив спиртне вже після аварії, через стрес.
Внаслідок ДТП на Львівщині жінку доставили до лікарні Внаслідок ДТП на Львівщині жінку доставили до лікарні
На Львівщині водій не впорався з керуванням та в’їхав у інший легковик. Пасажирку однієї з автівок госпіталізували
У Львові патрульні врятували батьків із немовлям, які потрапили у ДТП (фото) У Львові патрульні врятували батьків із немовлям, які потрапили у ДТП (фото)
Львівські патрульні надали допомогу людям, які потрапили в ДТП, поспішаючи на операцію з немовлям.
Loading...
Load next