Зеленський провів нараду з Малюком і Будановим

Зеленський провів нараду з Малюком і Будановим

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що сьогодні провів нараду з головою СБУ та керівником ГУР, де обговорив питання підготовки активних дій ЗСУ.

Про це Глава держави розповів у своєму відеозверенні.

Протягом дня був на зв’язку з військовими, провів нараду з головою Служби безпеки України Малюком, провів нараду з керівником ГУР Будановим. Ключове – це постійне знищення окупантів, це мінусування їхньої логістики, будь-якого потенціалу на окупованих територіях, це підготовка наших активних дій, це контрштурмова робота, - сказав він.

Президент висловив вдячність всім воїнам, які це забезпечують, які пам’ятають, що за кожен російський удар по наших містах і селах, по наших позиціях, за кожне вбивство українців – окупант повинен нести свої максимально відчутні втрати.

Кожен метр української землі має означати для окупанта неминучість програшу росії в цій війні, неминучість того, що для ворога – не буде жодної перспективи на землі України, -  наголосив Зеленський.

Нагадаємо, На Львівщині відкрили клініку "Superhumans Center" для протезування та реабілітації військових

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Президент Чехії висловився щодо потенційного введення миротворців в Україну Президент Чехії висловився щодо потенційного введення миротворців в Україну
Президент Чехії Петр Павел заявив, що наразі немає підстав для обговорення розміщення миротворчих сил на території України, оскільки мирна угода досі не досягнута
Сергій Притула пропонує спростувати голосування для заробітчан (відео) Сергій Притула пропонує спростувати голосування для заробітчан (відео)
"Українські заробітчани - це інвестор номер 1 в економіку України, вони мають повне право впливати на стан справ у державі", - заявив Притула.
Loading...
Load next