На Львівщині затримали зловмисника, який побив жінку до смерті

На Львівщині поліцейські взяли під варту зловмисника, підозрюваного у нанесенні смертельних травм односельчанці
На Львівщині затримали зловмисника, який побив жінку до смерті. Відомо, що під час побутового конфлікту він наніс їй кілька ударів в обличчя, в результаті чого вона втратила свідомість.
Потім зловмисник втік з місця події. Її знайшли кілька днів потому та передали медикам. Але вона померла у лікарні. За цей злочин затриманому загрожує до десяти років позбавлення волі.
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

У Стрийському районі правоохоронці розслідують факт жорстокого поводження з тваринами після загибелі собаки від пострілу

Поранений 53-річний місцевий мешканець у продавця одного з магазинів попросив допомоги. Продавець одразу ж викликав поліцію – на місце приїхали правоохоронці.
Рекомендовані

Кемерон Діас уперше з’явилася на зв’язку після народження третьої дитини: акторка, яка знову стала мамою у 53 роки, вирішила особисто прорекламувати червоне та біле вина власного винного бренду.

П’ять корів, залишених на віддаленому острові Амстердам в Індійському океані ще у XIX столітті, несподівано перетворилися на кількатисячне стадо й поставили під сумнів класичну теорію «острівної карликовості».

Сервіс дозволить розлучатися дистанційно тим подружжям, які не мають спільних неповнолітніх дітей.
Loading...
Load next 