В столиці заборонили рух будь-яких плавзасобах на водоймах під час війни

Рада оборони Києва вирішила заборонити навігацію річкових, малих, спортивних суден, водних мотоциклів і засобів для розваг на водних об’єктах столиці під час війни.
Про це повідомили в КМВА.
На час воєнного стану заборонено навігацію для річкових, малих, спортивних суден, водних мотоциклів та засобів для розваг на водних об’єктах у межах столиці. Відповідне рішення прийнято Радою оборони міста Києва, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що дозвіл на плавання суден на водних об’єктах, за зверненням суб’єктів господарювання, буде надавати КМВА за погодженням з Командуванням угрупування сил і засобів оборони Київ.
Нагадаємо, У Києві змінили назву двох станцій метро
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Контроль за забороною публічного використання російськомовного продукту у столиці покладено на постійну комісію Київської міської ради з питань культури, туризму та суспільних комунікацій.

Журналіст повертається до Києва, прикордонники не назвали причини заборони для в'їзду.

Ви теж бачите дітей, що в парках, торгових центрах, автобусах знімають тіктоки? Ви теж не розумієте у чому всьому сенс?
Рекомендовані

Знайти квартиру в оренду — завдання не з легких. А з домашніми улюбленцями це створює ще більшу проблему

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя

120-й день року (121-й у високосні роки) в григоріанському календарі. До кінця року залишається 239 днів
Loading...
Load next