На проспекті Свободи у Львові п’яний водій вчинив ДТП

На проспекті Свободи не розминулися 2 автівки, а під час спілкування з винуватцем аварії правоохоронці помітили в нього ознаки алкосп’яніння
На проспекті Свободи п’яний водій вчинив ДТП, але обійшлося без постраждалих. Про зіткнення повідомив очевидець цієї події.
Правоохоронці прибувши на місце побачили, що не розминулися 2 автівки, а під час спілкування з одним з керманичів помітили в нього ознаки алкосп’яніння.
Перевірка драгером показала 2,67 проміле, що у 14 разів перевищує норму. З висновком приладу чоловік не погодився, але й у медзаклад для повторної процедури не поїхав.
На нього склали 2 адміпротоколи, а покарання йому обиратиме суд.
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Унаслідок лобового зіткнення двох автомобілів, постраждала 7-річна дитина. З травмою голови її забрали до реанімації.

Легковик влетів у вантажівку. В результаті машину відкинуло на узбіччя, а вантажівка перегородила дорогу. Очевидці розповіли, що видовище було жахливе.

Водія «залізного коня» забрали до реанімації, його пасажир – у травматології
Рекомендовані

Японський автовиробник Nissan розглядає можливість закриття кількох своїх автоскладальних підприємств у рамках масштабної програми оптимізації витрат

Знайти квартиру в оренду — завдання не з легких. А з домашніми улюбленцями це створює ще більшу проблему

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя
Loading...
Load next