Помочився на будівлю Опери: патрульні виявили чоловіка, який справив нужду у центрі Львова

Патрульні притягнули до адмінвідповідальності 40-річного жителя Львова, який справив нужду у центрі міста на очах у перехожих
Помочився на будівлю Опери: патрульні виявили чоловіка, який справив нужду у центрі Львова на очах у перехожих. Відповідне відео "гуляло" місцевими пабліками, а вже наступного дня копи під час охорони громадського порядку патрульні помітили місцевого "Жульєна". На 40-річного жителя Львова інспектори склали протокол за статтею "Дрібне хуліганство".
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Правоохоронці 4 години поспіль вели переговори з молодиком, аби він схаменувся

В помешканні наркокур’єра знайшли 4 тисячі психотропних таблеток, чималу кількість гашишу й канабісу, а також прилади для виготовлення та вживання наркотиків.

У школі в той час не було охоронця, тому чоловік просто зайшов всередину.
Рекомендовані

298-й день року (299-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 67 днів

За інформацією місцевого видання «Уральская неделя», вирва на місці вибуху свідчить про те, що безпілотник ніс бойову частину значної потужності

Багато власників котів вважають, що їхні улюбленці здатні сміятися або усміхатися
Loading...
Load next