На Львівщині чоловік загинув під колесами воза

На Львівщині чоловік загинув під колесами воза
Про це повідомили сьогодні, 1 грудня у поліції Львівської області.

Про це повідомили сьогодні, 1 грудня у поліції Львівської області. ДТП сталася вчора, 30 листопада на польовій дорозі неподалік одного з сіл Пустомитівського району.

Як попередньо виявили правоохоронні органи, водій впав з воза, внаслідок чого потрапив під колеса і помер від отриманих травм на місці події.

Наразі відомо, що жертвою виявився 58-річний мешканець одного з сіл району. Він керував підводою з дровами, запряженою двома кіньми.

За фактом слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №3, відкрили кримінальне провадження за ст.291 (Порушення чинних на транспорті правил) Кримінального кодексу України.

Наразі поліцейські встановлюють обставини події.

Нагадаємо, що на Львівщині п’яний водій збив жінку на узбіччі на смерть. ДТП трапилося вчора, 29 листопада у Самбірському районі.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
АТАКА на Львівщину | НЕЗАКОННА вирубка дерев | Групи у Viber проти ТЦК | ПравдаТУТ Львів АТАКА на Львівщину | НЕЗАКОННА вирубка дерев | Групи у Viber проти ТЦК | ПравдаТУТ Львів
Львівщина продовжує тримати удар: область успішно відбила нічну атаку безпілотників, демонструючи свою стійкість
Правоохоронці затримали чоловіка, який незаконно виготовляв та збував підроблений «елітний» алкоголю Правоохоронці затримали чоловіка, який незаконно виготовляв та збував підроблений «елітний» алкоголю
Зловмисник є мешканцем Білгород-Дністровська, а свою продукцію він реалізовував по різних регіонах України. Також шукають й інших осіб причетної до незаконної діяльності
Парк Боднарівка: волонтери чистять ставок (відео) Парк Боднарівка: волонтери чистять ставок (відео)
Садівниця району та волонтери вирішили власноруч зайнятися цією справою. Однак водойма виявилася настільки забрудненою, що довелося використовувати спецтехніку.
Loading...
Load next