Уся Танзанія залишилася без світла через масштабний збій в енергосистемі

Фото: depositphotos
У суботу, 28 червня, у Танзанії стався технічний збій в електромережі, який спричинив масштабне відключення електроенергії по всій країні. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на державну енергетичну компанію Tanesco.
За даними компанії, без світла залишилися райони, що отримують електроенергію через національну мережу. Відключення розпочалося близько 19:00 за київським часом.
Через блекаут Танзанійська залізнична корпорація призупинила рух пасажирських електропоїздів, які сполучають комерційний центр Дар-ес-Салам зі столицею Додомою.
Як зазначає Bloomberg, Танзанія має встановлену генерувальну потужність 4 383 МВт при піковому споживанні близько 2 100 МВт, однак країна регулярно стикається з перебоями в електропостачанні через проблеми в роботі енергомережі.
До слова, у США на території притулку виявили понад сотню тіл собак: у частини останків знайшли кулі.
Стрілець Діана - pravdatutnews.com





