У львівській мерії показали проєкт нової вулиці

У львівській мерії показали проєкт нової вулиці
Вона з’єднає вулицю Суботівську з мікрорайоном Рясне.

Вона з’єднає вулицю Суботівську з мікрорайоном Рясне. Будівництво передбачається на липень 2021 року, повідомляє ZAXID.NET.

Львівське комунальне підприємство «Інститут просторового розвитку» розробило проєкт 2,5 км вулиці, що складатиметься з двох частин: продовження вулиці Суботівської та Ряшівської.

Проєктувальники планували продовжити вулицю Широкої, проте реалізація проєкту із продовженням Суботівської виявилася дешевшою.

Спершу збудують дві смуги руху, по одній у кожному напрямку. Таку конфігурацію вулиця матиме аж до перехрестя з вул. Шевченка, в районі вул. Бузинової та Калинової, де запланували облаштувати квазікільце.

"Це кільце матиме зовсім інший принцип роботи, ніж на Залізничній – Левандівській: якщо там є пріоритет громадського транспорту, то у цьому випадку транспорт буде рухатись по колу", – розповів ZAXID.NET Ростислав Білинський.

Також там буде 2 регульовані перехрестя, де облаштують велокільця. А саме квазікільце буде облаштоване так, щоб тролейбус міг там розвертатись.

Зокрема, за генпланом передбачено 2 тунельних шляхопроводи під залізничною станцією «Клепарів» : один для авто, інший для пішоходів і велосипедистів.

Нагадаємо, що стала відома інформація про будівництво гуртожитку на вулиці Пасічній у Львові. На цей момент від ЛНУ імені Івана Франка у місті є 8 гуртожитків, 1 з яких – покращеного типу. 

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Японець, який чекав на страту 46 років, виправданий – суд призначив рекордну виплату Японець, який чекав на страту 46 років, виправданий – суд призначив рекордну виплату
89-річному Івао Хакаматі, який провів 46 років у камері смертників через помилковий вирок, присудили рекордну компенсацію
Loading...
Load next