У Львові розпочалось голосування за проєкти Громадського бюджету
Нові громадські простори, оновлення доброустрою та закупівля медобладнання – 5 конкурс успішно стартував. Традиційно чи не найбільшою популярністю користуються освітні та медичні ініціативи. Зареєстрували одразу 2 ідеї й у міській лікарні швидкої допомоги. Малий проєкт стосується освітлення паркової зони на території медустанови, а великий - передбачає заміну обладнання в операційному блоці.
"Мова йде про столи, крісла та ліжка, які давно потрібно змінити. Обладнання, яке використовують медики – ще з радянських часів, адже йому вже понад 20-30 років", - пояснила керівниця відділу інформаційної політики лікарні швидкої допомоги Христина Дворецька.
Зазначимо, що у лікарні швидкої допомоги є 34 операційні, відтак у разі перемоги у громадському бюджеті, все закуплене обладнання розподілять між ними.
"Для того, щоб зробити добру справу та допомогти розвитку медичного закладу у своєму місті, не потрібно вкладати кудись кошти, їхати й щось робити. Достатньо, сидячи вдома у комфортних умовах, зайти на сайт громадського бюджету і проголосувати", - каже вона.
У Домі Каменяра також вирішили скористатися можливістю і реалізувати свій давній задум – створити «Сад муз Франка» просто неба. Це буде перший інноваційний артпростір зі скульптурами. Наголошують, що карантин продемонстрував потребу музеїв виходити поза межі стін.
"Ми хочемо поставити не просто декілька погрудь Франка у нашому саду, а перетворити його на такий рай, де природа, музика, мистецтво, архітектура римуються і гармонізуються. Ми хотіли б, щоб всі охочі могли завітати й подивитися", - розповів Директор Дому Франка Богдан Тихолоз.
Додамо, що низка закладів освіти через громадський бюджет хоче осучаснити їдальні, у Рясному пропонують зробити скейт-простір, а у парку 700-річчя Львова мріють створити кінотеатр просто неба, мотузковий лабіринт, спортивний майданчик для дітей та зону для вигулу собак. Проєкти, які ми назвали – це лише невелика частина серед розмаїття ідей. Загалом цьогоріч зареєстрували 201 задум, тож львів’янам є з чого обирати. Це можна зробити за попереднім записом у ЦНАПі та електронно й дистанційно, головне – визначитися, що із запропонованого є важливішим для вашого району.
"Будь-яка людина, яка зареєстрована у місті Львові, може проголосувати за допомогою BankID або електронного цифрового підпису. Цей спосіб є захищеним, тому ми будемо впевненні, що бере участь у голосуванні жива людина", - пояснив начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Орест Файфурка.
Це триватиме до 15 листопада. Попередньо, за кошти з міського бюджету зможуть реалізувати 70 малих проєктів, по 10 у кожному районі та 6 великих загальноміських. У «Секретаріаті ради» зазначають, що цього року мешканці неабияк активізувались і за три дні вже 28 тисяч містян визначились зі своїми фаворитами.
https://www.youtube.com/watch?v=kiwyUuCjJ54&feature=youtu.be&fbclid=IwAR...Нагадаємо, що для кращої діагностики, безболісного обстеження та якісного лікування діток з ЛОР-патологіями Львівська міська дитяча лікарня подала на Громадський бюджет проєкт...
Слідкуй за нами на Facebook, Telegram, Youtube і знай Правду.