На Херсонщині окупанти обстріляли з авіації лікарню

На Херсонщині окупанти обстріляли з авіації лікарню

Ворог вночі обстріляв з авіації лікарню на Херсонщині, постраждало терапевтичне відділення.

Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

Вночі ворог продовжував атакувати Херсонщину. З авіації знову обстріляний Бериславський район. Є влучання в лікарню. Постраждало терапевтичне відділення, - заявив Прокудін.

Як зазначається, у приміщеннях вибиті вікна та двері. Пошкоджене діагностичне обладнання. Уламками засипало в’їзд на територію. Прокудін зазначив, що внаслідок падіння іншої КАБ сталася пожежа в приватній оселі. Рятувальники оперативно все загасили.

Відомо, що рф  також обстріляла декілька сіл. Інформація про постраждалих та масштаби руйнувань там встановлюється.

Нагадаємо, Японія допоможе Україні розміновувати звільнені території

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Термінове засідання Технологічної Ставки | Вечірнє звернення Президента | ПравдаТУТ Львів Термінове засідання Технологічної Ставки | Вечірнє звернення Президента | ПравдаТУТ Львів
Перше – дякую нашим захисникам неба. Це була сьогодні одна з найбільших російських атак проти нашої енергетики
Росіяни обстріляли Донеччину: одна людина загинула, ще троє - поранені Росіяни обстріляли Донеччину: одна людина загинула, ще троє - поранені
Пошкоджені будівлі та об'єкти інфраструктури
Loading...
Load next