Міська лікарня Судової Вишні увійшла до 10 медзакладів України, яких запросили взяти участь у міжнародному проєкті

Міська лікарня Судової Вишні увійшла до 10 медзакладів України, яких запросили взяти участь у міжнародному проєкті
Міська лікарня Судової Вишні встигає не лише пацієнтів приймати, а й збирати трофеї.

Міська лікарня Судової Вишні встигає не лише пацієнтів приймати, а й збирати трофеї. Цей медзаклад на Львівщині потрапив  в десятку українських лікувальних установ, які братимуть участь у міжнародному проекті, що фінансує ООН. Виграти щось на міжнародній арені для малих лікарень часто нереально, тому місцеві ескулапи неабияк втішені такій перемозі.

В.о. директора Судововишнянської міської лікарні Юрій Кужда зазначив: "Лікарня такого класу лікарня, як наша, що не розрахована на велику кількість ліжок і не є в перших числах якогось опорного закладу, усе це нам дає наснаги до майбутньої роботи, коли ми виграємо такий проєкт".

"Щоб забезпечити лікарню, треба мати надходження не тільки з одного джерела, аби щось впровадити, купити нову апаратуру, речі для діагностики та лікування пацієнтів, тому ми намагаємося шукати кошти звідки тільки можна буде", - запевнив терапевт закладу Руслан Грицак.

Участь у цьому проєкті дозволить медикам зі Львівщини переймати досвід колег з-за кордону та реалізовувати інші професійні задуми. Наразі для Судовишнянської міської лікарні шукають партнерський медзаклад у Польщі.

В.о. директора Судововишнянської міської лікарні також розповів: "Принцип роботи того проєкту полягає у тому, що ми можемо залучати кошти європейського союзу, що напряму не надаються. Це буде певна матеріальна база, через яку залучатимуть також спеціалістів для розвитку і роботи на практичних засадах в Україні. Я пишаюся кожним медичним працівником, який у нас працює, ми стараємось бути максимально потрібними, тому що в нас немає великої можливості дублювати один одного, розвиваємося однозначно".

Додамо, що ця установа свого часу входила до складу центральної районної Мостиської лікарні, але в процесі реорганізації перетворилась на міський заклад. Прямого фінансування майже не отримують, тому шукають будь-які шляхи для залучення додаткових грошей. Бюджет лікарської установи  намагаються справедливо розподілити, щоб вистачило  і на заробітні плати, і на покращення умов в самому медзакладі. Додають, що чи не найбільшу потребу відчувають саме в новому обладнанні.

"Для нас апаратура має велике значення. Протягом того невеликого часу ми все-таки просту постсовєтську операційну перетворюємо на щось краще: змінили операційну лампу, яка має розширити світловий еквівалент, замінили сучасні операційні ліжка", - наголосив Юрій Кужда.

Мріють у міській лікарні про новий ремонт та осучаснену апаратуру і сподіваються, що подібні перемоги стануть стартом впровадження змін, які підуть на користь як медикам, так і пацієнтам.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Вартість ПЛР-тестування у Львові: як зекономити час та гроші Вартість ПЛР-тестування у Львові: як зекономити час та гроші
Розпочинається гарячий сезон відпусток та подорожей. Цьогоріч для багатьох - це час не лише потурбуватися про квитки і готель для відпочинку за кордоном.
Львівська область на 3 місці серед регіонів за сумою виплат від НСЗУ
За це область отримала майже 270 мільйонів гривень. Також аптечні заклади Львівщини серед усіх регіонів України отримали найбільше коштів у рамках програми «Доступні ліки».
Loading...
Load next