Білий дім занепокоєний втручанням РФ у президентські вибори в США

Білий дім занепокоєний втручанням РФ у президентські вибори в США

Радник Білого дому з питань національної безпеки Джейк Салліван заявив, що адміністрація Джо Байдена занепокоєна можливим втручанням Росії у президентські вибори США.

Про це повідомляє NBC News.

Звичайно, є занепокоєння. Це не про політику. Це питання національної безпеки. Це про іноземну країну, іноземного супротивника, який прагне маніпулювати політикою та демократією Сполучених Штатів Америки, ‒  заявив Салліван.

Він також сказав, що адміністрація Байдена буде "пильною" щодо запобігання втручанню у вибори, і що вона "залучатиме Конгрес на двопартійній основі, тому що це має бути поза політикою".

Нагадаємо, Безпілотники МВС знищили ворожої техніки на $5,5 млрд ‒ Клименко

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Блінкен: Адміністрація Байдена зміцнює позиції Трампа щодо України Блінкен: Адміністрація Байдена зміцнює позиції Трампа щодо України
Він відповів на репліку ведучої про те, що критики побоюються можливого завершення російської війни при Трампі не на користь України
Loading...
Load next