Чи дотримуються українські компанії інформаційної гігієни у соцмережах?

Чи дотримуються українські компанії інформаційної гігієни у соцмережах?
Волонтерська ініціатива «Як не стати овочем» провела перше всеукраїнське дослідження про те, як великі компанії всієї України додержуються інформаційної гігієни у соціальних мережах.Аналітики переві

Волонтерська ініціатива «Як не стати овочем» провела перше всеукраїнське дослідження про те, як великі компанії всієї України додержуються інформаційної гігієни у соціальних мережах.

Аналітики перевіряли працівників банківських установ, мережі заправок, компаній зв'язку, харчування та лікарського виробництва.

Результати показали, що 52% співробітників великих підприємств у Західній Україні не дотримуються інформаційної гігієни, а суто у Львівській області цей показник становить 46%.

Дослідження демонструє, що українці здебільшого не вважають за потрібне переглядати телерадіопрограми, відеоблоги, які ставлять за мету боротися з фейками, інформаційними маніпуляціями та кремлівською дезінформацією.

Хотіли б такі програми дивитися лише 15% українців, а дивилися за останній місяць лише 10%.

Здебільшого ці люди публікують матеріали із маніпулятивними заголовками, розповсюджують фейки або беруть участь у тестах, через які відкривається доступ до даних людини.

Ініціатори такої перевірки акаунтів та публікацій переконують, що відсутність така поведінка є загрозою атак на бізнес.

Нагадаємо, що вже 18 роковини Скнилівської трагедії вшановують у Львові. Події 2002 року досі лишаються однією з найжахливіших катастроф на авіашоу в Європі.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Поліцейським Львівщини передали службові автомобілі, автобус та квадроцикл
Урочисто транспорт правоохоронцям вручив очільник головного управління Нацполіції області та міський голова Львова.
Loading...
Load next