Як народні обранці зі Львівщини представляють свій регіон у Раді?

Як народні обранці зі Львівщини представляють свій регіон у Раді?
Оновлена на 80% і омолоджена на 7 років – такою є Верховна Рада 9-го скликання.

Оновлена на 80% і омолоджена на 7 років – такою є Верховна Рада 9-го скликання. За списком та у мажоритарних округах під куполом опинилося  і зо три десятки уродженців Львівщини.

Олег Синютка, Народний депутат України від «Європейської Солідарності» розповідає: «Ми одними із перших створили групу «Львівщина» - міжфракційне об’єднання і дуже добре, що ми не дерлися там за посади, а кожна політична сила представила свого співголову. Ми домовилися, що політичні амбіції відкладемо в сторону, а будемо жити інтересами регіону і дуже часто це вдається».

Оцінити ефективність львівських лобі за перший рік їхньої діяльності дуже важко, зазначають політологи. Законодавча діяльність – основний напрям, крізь який народні обранці можуть допомогти як країні, так і своєму регіону зокрема. Але тут є одна проблема - продовжує політолог Микола Бучин: «За оцінками законодавчої діяльності практично понад 90% всіх законопроектів приймаються з ініціативи провладної партії «Слуга народу», яка має свою моно більшість і зараз вперше в історії є така тенденція, коли фактично одна політична сила майже повністю диктує тенденції і моду у законодавчому процесі».

Політологиня Олександра Чоловська додає: «Ефективність депутата не залежить від віку, вона залежить від його повноважень і його можливостей, дуже часто ми при оцінці роботи народного депутата оцінюємо і формальні критерії, як подача і кількість законопроектів, виступи з трибуни, депутатські звернення. Це дуже поверхнева оцінка, необхідно деталізовано вивчати роботу, можливо в публічному просторі менше інформації, ніж насправді».

Зміна уряду, виступи проти Авакова, «антиколомойський» закон, земельна реформа  та ухвалення децентралізації – усі ці питання викликали низку обговорень та дискусій. Серед цього переліку були й ситуації, які об’єднували львівських нардепів в Києві.

Політолог Микола Бучин зазначає: «Депутати львівської області виступали проти переговорного процесу в Мінську, суть якого полягала в тому, щоб було намагання влади створити так звану консультаційну раду, яка мала включати представників окупованих територій і бойових незаконних угрупувань. Власне, це був один із таких моментів, який об’єднав депутатів Львівщини».


«Дуже серйозно ми виступили стосовно формування бюджету, тому що влада пропонувала для Львівщини якісь огризки і вони хотіли зупинити всю ту динаміку, яка впродовж чотирьох років відбувалась на Львівщині, потім була спільна позиція щодо децентралізації, ми вважаємо, що без людей творити громади – не правильно», - Олег Синютка, Народний депутат України від «Європейської Солідарності».

Швидко реагували народні обранці і на проблеми з опаленням у Новому Роздолі, невирішеними залишились ситуація із проваллями у Стебнику та шахті «Лісова». Просунути вирішення цих проблем свого регіону народним обранцям поки дається нелегко.

https://www.youtube.com/watch?v=xxfnvG1g3vsСлідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Після виборів на Прикарпатті відкрили 17 кримінальних справ Після виборів на Прикарпатті відкрили 17 кримінальних справ
Довибори до Верховної Ради в Івано-Франківській області завершилися кримінальними справами. Правоохоронці вже відкрили 17 проваджень.
Гео Лерос стверджує, що до нього прийшли вручати підозру (оновлено) Гео Лерос стверджує, що до нього прийшли вручати підозру (оновлено)
Йому повідомлено про підозру за хуліганство у стінах парламенту.
Loading...
Load next