У ЗСУ розпочалася реалізація програми «Збереження життя військовослужбовців»
У Збройних силах України розпочалася реалізація програми дій «Збереження життя військовослужбовців».
Про це повідомив Генштаб ЗСУ.
Як зазначається, програма розроблена і впроваджується за дорученням головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.
Сьогодні відбулася робоча зустріч щодо проблемних питань, які необхідно вирішити задля покращення надання медичної допомоги військовослужбовцям на всіх етапах. Цей напрямок є одним із ключових.
У роботі взяли участь представники Генштабу ЗСУ, командування Медичних сил, командування Сил логістики, представники Національної гвардії, медики з бойових бригад, лікарі, представники громадськості та волонтери. Також організатори висловили вдячність за співпрацю голові Всеукраїнської ради з реанімації і екстреної медичної допомоги Ігорю Збишку, парамедикині та волонтерці Юлії Паєвській (“Тайра”).
За словами генерал-майора Олександра Голоднюка, який модерував зустріч, збереження життя військовослужбовців мусить бути насамперед культурою ставлення командира до підлеглих та забезпечуватись якісною медичною допомогою і належного рівня підготовкою бійців.
Ключові питання, реалізацію яких обговорили під час роботи, - покращення надання медичної допомоги пораненим безпосередньо на полі бою, вчасна і максимально безпечна евакуація, зокрема, із використанням наземних роботизованих платформ.
Ще одне з важливих питань — забезпечення підрозділів спеціалізованою технікою для безпечної евакуації поранених. Учасники зустрічі приділили увагу підготовці бойових медиків та покращенню навчання усього особового складу тактичній медицині.
Нагадаємо, У Євросоюзі набув чинності закон про штучний інтелект
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com