BMW X5 у Львові на смерть збив кур'єрку на скутері

BMW X5 у Львові на смерть збив кур'єрку на скутері
Аварія трапилась на вулиці Стуса, що неподалік перехрестя з вул. Кубанською, о 17:45, сьогодні.

Сьогодні, 8 квітня, у Львові позашляховик BMW X5 на смерть збив скутеристку служби доставки Glovo. Поліція та швидка прибула на місце події. Про це повідомляє Zaxid.net.

Внаслідок наїзду скутеристка загинула на місці аварії. За попередньою інформацією поліції, потерпілій жінці було всього лиш 30 років. За кермом позашляховика знаходився 27-річний водій.

Наразі, на місці події працюють правоохоронці, які встановлюють усі обставини смертельної ДТП.

Читайте також
У водія який спричинив ДТП у Львові, виявили у 13 разів перевищену норму алкоголю в крові У водія який спричинив ДТП у Львові, виявили у 13 разів перевищену норму алкоголю в крові
В п'ятницю ввечері на вулиці Вінниці, що у Шевченківському районі міста, п'яний водій спричинив ДТП. Зокрема поліцейські під час спілкування із водієм авто виявили у нього ознаки сильного алкогольного сп'яніння.
Не впорався з маневром: у Львові на швидкості авто виїхало на тротуар та збило жінку Не впорався з маневром: у Львові на швидкості авто виїхало на тротуар та збило жінку
У Львові внаслідок наїзду автомобіля "Ford Fusion" біля торгового центру у центрі міста постраждала жінка, яка йшла по тротуару.
У Львові поліцейські "спіймали" водія який збив пішохода та втік з місця ДТП (фото) У Львові поліцейські "спіймали" водія який збив пішохода та втік з місця ДТП (фото)
Львівські поліцейські розшукали водія, який керуючи автомобілем "Лада" учора, 17 травня скоїв наїзд на пішохода неподалік села Стені Яворівського району. Порушник втік із місця аварії, постраждалого внаслідок ДТП довелось госпіталізувати до лікарні із важкими травмами.
Loading...
Load next