Швейцарія без змін продовжила статус захисту для біженців з України

Швейцарія без змін продовжила статус захисту для біженців з України

Федеральна рада Швейцарії на засіданні в середу, 4 вересня, вирішила не скасовувати спеціальний статус захисту S для прибулих з України до березня 2026 року та продовжити відповідні заходи підтримки для тих, на кого він поширюється.

Про це йдеться в повідомленні швейцарського уряду.

Влада Швейцарії зазначила, що ситуація з безпекою в Україні "не зміниться в осяжному майбутньому", тому вирішила не скасовувати його до 4 березня 2026-го, якщо тільки безпекова ситуація "докорінно не зміниться".

Це рішення вносить ясність не лише для (українських) біженців, а й для кантонів, громад та роботодавців на наступні 18 місяців, – зазначається в повідомленні.

Федеральна рада Швейцарії також анонсувала подальші заходи з інтеграції українців у ринок праці, які почались ще у квітні 2022 року та були додатково посилені цьогоріч у травні.

Статус захисту S у Швейцарії застосовується до біженців з України з березня 2022 року. Він означає, що українці не повинні проходити процедуру отримання притулку і можуть претендувати на житло, фінансову підтримку та медичну допомогу.

За останніми даними, статус захисту S у Швейцарії мають близько 66 тисяч українців. Крім того, влада країни відхилила близько 2500 заяв на отримання цього статусу з 2022 року і анулювала його в понад 26 тисячах випадків.

Нагадаємо, «Хезболла» запустила 65 ракет по півночі Ізраїлю

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
В Україні вже 65 евакуйованих афганців попросили статус біженця (відео) В Україні вже 65 евакуйованих афганців попросили статус біженця (відео)
Рейси, якими афганці прилетіли в Україну, були організовані Міністерством закордонних справ під егідою керівництва держави. До них приєднувалися й інші державі органи країни.
Королівська родина Бельгії вирішила прийняти українських біженців Королівська родина Бельгії вирішила прийняти українських біженців
Король Філіп та королева Матильда хочуть прихистити людей, які виїжджають з України через війну
Loading...
Load next