Допомога Україні у збереженні культурної спадщини

Чеська благодійна організація у партнерстві з міністерством культури Чехії та міжнародної ради музеїв запустили ініціативу, що має допомогти нашим культурним установам.
Чеська благодійна організація у партнерстві з міністерством культури Чехії та міжнародної ради музеїв запустили ініціативу, що має допомогти нашим культурним установам.
Детальніше в сюжеті:
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Долучитися до акції може кожен. Усе, що для цього потрібно – у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла взяти так звану «цеглинку».

Якщо червону кров можна здавати незалежно від статі, то тромбоцити забирають лише у чоловіків. Тромбоцити не можуть довго зберігатися, а тому донори, які можуть ними поділитися, повинні бути завжди напоготові.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Цієї осені головною модною річчю знову стають блейзери — від класики до сучасних експериментів

255-й день року (256-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 110 днів
Loading...
Load next