3 ошбр відбила позиції та наших полонених на Харківському напрямку (ВІДЕО)

3 ошбр відбила позиції та наших полонених на Харківському напрямку (ВІДЕО)

Третя окрема штурмова бригада звітує про проведення успішних штурмових дій у Харківській області.

Про це військова частина повідомила у соцмережі.

Бійці бригади атакували противника, ліквідували ДРГ, а внаслідок цих боїв відбили не лише зайняті ворогом позиції, а й полонених. Це військовослужбовці приданих сил і серед них: кадровий офіцер у званні капітана, сержант і солдати. Наразі вони перебувають у безпеці й отримують медичну допомогу, – йдеться в повідомленні.

У бригаді заявили, що після стабілізаційних дій ворога було відкинуто, а положення сил бригади на займаній ділянці фронту відновлено.

Нагадаємо, У 72 бригаді, яка обороняла Вугледар, представили нового командира

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next