У Нідерландах викрадено картини картини Енді Воргола: поліція затримала підозрюваного

Поліція Нідерландів провела масштабну спецоперацію та затримала 23-річного чоловіка, підозрюваного у вчиненні вибуху в художній галереї MPV Gallery в Остервейку та викраденні двох робіт художника Енді Воргола.
Про це повідомляє NOS.
У ході розслідування поліція провела обшуки в Беркель-Еншоті, Ден-Бош, Ойстервейку, а також на території Бельгії. У Беркель-Енсхоті був затриманий 23-річний чоловік.
Натомість під час обшуку в Ден-Боші правоохоронці виявили та знешкодили вибуховий пристрій. Наразі слідство з'ясовує його зв'язок з пограбуванням галереї.
Місцезнаходження викрадених картин Енді Воргола поки невідоме.
Нагадаємо, Частину автозаправних станцій Shell націоналізували в Україні
Юлія Педюк - pravdatutnews.com
Читайте також

Прокуратура Нідерландів розкрила деталі справи про шпигунство неповнолітніх

Мешканцям рекомендують підготуватися до можливих відключень: зберігати ліхтарики, свічки, заряджати павербанки та вимикати чутливу електроніку.
Рекомендовані

Станом на кінець травня 2026 року тимчасовий захист у країнах Європейського Союзу мали 4,38 млн громадян України.

Більшість українців сьогодні працюють у стані тривалого стресу, і дедалі більше людей замислюються про звільнення через емоційне виснаження.

Японський метод швидкого засинання — це проста вправа, що триває лише 30 секунд і допомагає розслабити тіло перед сном.
Loading...
Load next 